TP-LINK Wi-Fi RE270K Akıllı Priz ve Menzil Genişletici

TP-LINK Wi-Fi RE270K Akıllı Priz ve Menzil Genişletici

TP-LINK Wi-Fi RE270K Akıllı Priz ve Menzil Genişletici

TP-LINK firması, Wi-Fi menzil genişletici ve aynı zamanda akıllı priz olan RE270K ürünü ile birçok kolaylığı ve işlerliği kullanıcılarına sunuyor.

TP-LINK RE270K ile Wi-Fi sinyallerinin ulaşması zor noktalara bile sinyalleri ulaştırıp ölü noktaları ortadan kaldırıyor ve sinyal menzilini genişletiyor. Bu durumda bulunulan ortamın en uç yerlerindeki akıllı cihazlara bile kolayca ulaşılabiliniyor. Wi-Fi menzil genişletici bu cihaz, Kasa adı verilen mobil bir uygulama aracılığıyla akıllı prize bağlı olan cihazları kontrol edebilirsiniz. Tüm akıllı prizleri tek bir merkezden cep telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz. Bu akıllı prize elektrikle çalışan istediğiniz cihazları takabilirsiniz ve uzaktan bu cihazları kontrol edebilirsiniz. En uygun priz bağlantı konumunun nasıl olması gerektiği konusunda da Kasa uygulamasındaki Konum Asistanı ile uygun konumu cep telefonunuz ile tespit edebilirsiniz.

TP-LINK RE270K, çift bant desteği ile 2.4GHz(300Mbps) – 5GHz(433Mbps) bantları arasında çalışabiliyor. Wi-Fi menzil genişletici bu cihaz her Wi-Fi router(yönlendirici) veya access point(erişim noktası) ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Üzerinde bulunan Gigabit Ethernet portu sayesinde kablolu cihazlara da(TV, Oyun konsolu gibi) bağlanabilir. Ayrıca kendi sesiniz ile cihazları kontrol edebilirsiniz. Bunun için Amazon Alexa cihazı ile TP-LINK RE270K Wi-Fi dağıtıcı cihazınızın birbiriyle eşleştirilmesi gerekiyor. Amazon Alexa sesle işlem yapabilen bir cihazdır. Eşleştirmeden sonra evdeki cihazlarınızı sesle kontrol edebilirsiniz.

TP-LINK RE270K ürünün satış fiyatı yaklaşık olarak 300TL civarındadır. Tabiki bu fiyatlar satan firmalara göre farklılıklar gösterebilir.

TP-LINK Wi-Fi menzil genişletici ve akıllı priz olan RE270K cihazını sizlere anlatmaya çalıştık. Evinde kablosuz ağ konusunda sıkıntı yaşayanlara çözüm olabilecek bir aygıttır.

usta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir